Doğal Günlük Taze Süt ve Süt Ürünleri Hakkımızda

Hakkımızda

Bir yaşam mucizesi diye nitelenebilecek kadar büyük besin değerine sahip olan sütün insan yaşamındaki yeri insanlık tarihi kadar eskidir.

Yüzyıllardır sağlığa yararlı bir içecek olduğu söylenen sütün yararları uzmanlarca kanıtlanmıştır. Süt içerdiği kalsiyum ve vitaminlerle birçok hastalığı önler, hatta tedavi eder. Bu yüzden uzmanlar, sağlık açısından bol miktarda süt tüketilmesini öneriyorlar.

Dünyanın en yararlı içeceği süt, insanların doğumlarından itibaren aldıkları ilk besindir. İlk günlerinde annelerinin sütüyle beslenen bebeklere, daha sonraları hem anne sütü hem de hayvani sütler verilir. Süt, bebeklerin narin vücutlarını sağlamlaştırır, güçlendirir.

Süt hayatımızda bir çok ek gıda ile birleşerek sofralarımızda çok geniş bir alanda yer almaktadır. Sofralarımızda sütü, yoğurt, ayran, muhallebi, kaymak, krema, tereyağı gibi ürünlerin ham maddesi olarak görmekle birlikte böreklerde, keklerde, çorbalarda, yemeklerde, makarnalarda ve aklınıza gelebilecek bir çok yemeğin içinde bulabilmekteyiz.

Süt hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Öyle ki, üretip sattığımız ve sofralarınıza sunduğumuz günlük doğal süt hepimiz için vazgeçilmezdir.

Sütçü GÜVEN olarak, İstanbul Avrupa yakasında verdiğimiz taze süt hizmetiyle anında kapınıza geliyoruz. Günlük ve doğal olan süt ve süt ürünlerimiz ile sizleri pastorize kutu sütlerden kurtarıyoruz. Siparişlerinizi kargo ile değil, soğutuculu dağıtım araçları ile gönderiyoruz.


Sütçü Güven